Zajęcia Rolkowe

Uczymy na każdym poziomie zaawansowania. Nauczymy Twojego początkującego smyka jak bezpiecznie jechać, zawrócić, przenieść ciężar ciała z nogi na nogę. Średniozaawansowani nauczą się jeździć tyłem czy slalomem, a zaawansowani śmigacze popracują nad szybkością, potrenują triki i koordynację, włączając dodatkowe zadania i gry zespołowe.

Dla rodziców

Nasza oferta dla:

  • Chcesz zarazić swoje dziecko pasją do aktywności na świeżym powietrzu?
  • Zależy Ci, aby Twój smyk nauczył się bezpiecznych podstaw jazdy?
  • Dostrzegasz znaczenie nauki prawidłowej techniki, by zapewnić dziecku świadomy rozwój?

Smykowe Zajęcia Rolkowe są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Prowadzimy zajęcia na 3 poziomach zaawansowania - początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Smyki zaczynające naukę od zera nauczymy prawidłowej postawy rolkarza, pokażemy jak bezpiecznie upaść, wstać w rolkach i utrzymać równowagę.

Smyki na poziomie podstawowym nauczymy pierwszych kroków na rolkach, skrętów oraz podstawowego hamowania.

Smykom średniozaawansowanym oferujemy naukę jazdy różnymi sposobami np. slalomem, tyłem, przekładankę i podstawowe triki.

Smyki na poziomie zaawansowanym nauczą się śmigać szybciej, hamować trudniejszymi sposobami, będą skakać nad przeszkodą i przejeżdżać pod przeszkodą oraz poznają bardziej zaawansowane triki rolkowe.

Zapraszamy do zapisów od 5 roku życia.

Skontaktuj się z nami!

Gdzie nas znajdziesz od wiosny do jesieni

Lokalizacja zajęć

Sprawdź na mapie gdzie działamy
  • Wielicka Arena Lekkoatletyczna
  • Osiedle Kliny- Park Maćka i doroty
  • Tauron Arena Kraków
  • Wola Duchacka- miasteczko rowerowe
  • Park Jordana

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zajęć rolkowych

Zapisu można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod tym linkiem: Kontakt. Po przesłaniu formularza dostaną Państwo maila ze szczegółami dotyczącymi zajęć i płatności.

W formularzu zgłoszeniowym wybierają Państwo poziom jazdy dziecka oraz termin i lokalizację zajęć. Na tej podstawie mailowo zapraszamy Państwa do odpowiednio dopasowanej grupy.

Nie prowadzimy wypożyczalni rolek. Zapraszamy do skorzystania z innych wypożyczalni znajdujących się na terenie Krakowa.

Podczas trwania sezonu wiosenno-letniego, kiedy jeździmy na zewnątrz, odwołujemy zajęcia do 2h przed ich początkiem, jeśli pogoda nie pozwala na ich przeprowadzenie, wysyłając smsa do rodziców zapisanych dzieci. Ważność karnetu wtedy automatycznie wydłuża się o tydzień. W sezonie jesienno-zimowym jeździmy na hali, więc zajęcia odbywają się niezależnie od pogody.

Przed wykupieniem karnetu istnieje możliwość skorzystania z zajęć próbnych płatnych jednorazowo, by przekonać się, czy zajęcia są dla dziecka odpowiednie.
Zgłoszenia na zajęcia rolkowe przyjmujemy od piątego roku życia.
Jeśli nie chcą Państwo wykupywać karnetu ze względu na zaplanowane nieobecności, istnieje możliwość wykupienia jednorazowych zajęć przypisanych do konkretnej daty w cenie zajęć próbnych (o 5 zł więcej niż cena zajęć w karnecie).
Karnet na cztery wejścia ważny jest przez sześć tygodni. Mają więc Państwo prawo do dwóch nieobecności w trakcie jego trwania. Po tym czasie płatność przepada i należy kupić kolejny karnet.
Kask i ochraniacze są wymagane podczas zajęć. Jeśli zapomną Państwo ochraniaczy, wyjątkowo pozwolimy dziecku wziąć udział w zajęciach. Kask jest jednak bezwzględnie obowiązkowy i bez niego nie wpuszczamy na lekcje.