Smyki z Gimnastyki - gimnastyka korekcyjna dla dzieci

ikona kopertysmykizgimnastyki@gmail.com

ikona telefonu+48 696-904-118

ikona facebook

ikona youtube

Dzieci stojące w kółku, skłądające razem ręce

Misja

Smyki z Gimnastyki powstały z potrzeby i chęci zarażenia dzieci zapałem do ćwiczeń, pokazania im jak ruch może być ciekawym wyzwaniem oraz nauki co dla Nas zdrowe, a jakie przyzwyczajenia są nieprawidłowe.

Gdzie działamy

Zobacz nasze lokalizacje na mapie

Dzieci przeciągające linę
Ewa Makieła

Ewa Makieła

Właścicielka firmy “Smyki z Gimnastyki”.

Od ponad 4 lat prowadzę zajęcia gimnastyki korekcyjnej dla dzieci. Praca z dziećmi niesamowicie mnie cieszy, a to że dzieci wychodzą z moich zajęć bardziej świadome i cieszące się ruchem jest niesamowicie budujące. Odbyłam kursy: Terapii Manualnej, Masażu Tkanek Głębokich, Kinesiotapingu, metody PNF, Gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz liczne staże w placówkach rehabilitacji dziecięcej.

Poza Smykami zajmuję się fizjoterapią dzieci i niemowląt oraz prowadzę zajęcia pływania niemowląt, gimnastykę dla kobiet w ciąży i po porodzie i zajęcia fitness.

Prywatnie: Kocham taniec, podróże i wędrówki po górach oraz deski: w lecie wakeboard, a w zimie snowboard.

Michał Burzyński

Michał Burzyński

Jestem studentem fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Już od pierwszego roku mieliśmy do czynienia z przedmiotami zajmującymi się prawidłową postawą ciała i jej korektywą między innymi zabawy ruchowe dla dzieci, na którym uczyliśmy się planowania i przeprowadzania zajęć z młodszymi. Przez 9 lat życia byłem w harcerstwie, które także nauczyło mnie pracy z dziećmi, oraz zorganizowania i dyscypliny. Wzialem tez udział w kursie Gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej przeprowadzanym przez REHA-FIT w Gliwicach.

Prywatnie jestem nieustannie związany ze sportem. Interesuje się treningiem siłowym pod masą własnego ciała, koszykówką, a wakacje także okazjonalne żegluję.

Dominika Korabik

Dominika Korabik

Studiuję fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W tym roku ukończyłam kurs gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Od wielu lat jestem związana z harcerstwem, dzięki czemu jako wychowawca na obozach zdobywałam doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyłam również kurs wychowawców kolonii. Uwielbiam śmiać się, chodzić po górach, tańczyć i bawić się techniką decoupage. Moją największą pasją jest jeździectwo.